Summer months approaches, temperature rises in Enclosures with this increase, unscheduled downtime is inevitable. Against to this danger, precaution is our Enclosure Cooling Units.
| TEKNİK BİLGİLER | T 500 |
|---|---|
| Soğutma Kapasitesi L35 L35 | 500 W |
| Soğutucu Gaz Tipi | R134a |
| Soğutucu Gaz Miktarı | 290 g |
| Termostad Fabrika Ayarı | 34 °C |
| Difransiyel | 4 °C |
| Dış Ünite Fan Debisi | 540 m³/h |
| İç Ünite Fan Debisi | 290 m³/h |
| Enerji Frekansı | 50/60 Hz |
| Enerji Voltajı | 230 V |
| Çekilen Güç | 312 W |
| Çalışma Akımı | 1.6 A |
| Başlangıç Akımı | 2.3 A |
| Ağırlık | 22 kg |
| Yükseklik x Genişlik x Derinlik | 340 X 620 X 350 |
| Metal Aksam Cinsi | Stainless / Galvanized |
| Montaj Şekli | Tavan Tip |
| Koruma Sınıfı | IP 54 |
| Çalışma Aralığı | 0 °C ... +55 °C |
| Kompressör | Secop |
| Fanlar | EbmPapst |
Organize Sanayi Bölgesi
Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
E-posta : info@uludagklima.com