Yaz Ayları yaklaştıkça elektrik panolarında sıcaklık yükselir (45-60 °C). Bu artışa bağlı olarak üretimi aksatacak duruşların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bu tehlike karşısında alınacak önlem Pano Klima cihazlarımızdır.
| TECHNISCHE INFORMATION | SVK 4000 |
|---|---|
| Cooling Capacity L35 L35 | 3700 W |
| Type of Refrigerant | R134A | R513A |
| Amount of Refrigerant | 950 gr |
| Default Thermostat Value | 15 °C...35 °C |
| Hysteresis | 4 °C |
| External Circuit | 1425 m³/h |
| Internal Circuit | 945 m³/h |
| Rated Frequency | 50/60 Hz |
| Input Voltage | 380 V - 415 V. |
| Power Absorbed L35 | 1040 W |
| Running Current | 2.6 A |
| Starting Current RLA / LRA | 4.0 A / 13.0 A |
| Weight | 62 kg |
| Height x Width x Depth mm | 1150 x 455 x 300 |
| Corrosion Protection | Stainless Steel |
| Orientation | Wall Mount |
| System of Protection | IP 54 |
| Ambient Air Temp. | -20 °C ... +55 °C |
| Compressor | Embraco |
| Fans | EbmPapst |
| Kommunikationsprotokoll | EtherNet/IP , ModBus TCP, ModBus RTU |
Organize Sanayi Bölgesi
Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
E-posta : info@uludagklima.com