Açık havada bulunan panoların soğutulması için üretilen, yüksek IP standardında Pano Klima cihazıdır. Telekom, haberleşme, güvenlik sistemleri (mobese) gibi doğa koşullarında bulunan panoların soğutulmasında kullanılır.
| TEKNİK BİLGİLER | O 6000 |
|---|---|
| Soğutma Kapasitesi L35 L35 | 5700 W |
| Soğutucu Gaz Tipi | R 134a |
| Soğutucu Gaz Miktarı | 1900 g |
| Termostat Fabrika Ayarı | 34 °C |
| Difransiyel | 4 °C |
| Dış Ünite Fan Debisi | 3600 m³/h |
| İç Ünite Fan Debisi | 1425 m³/h |
| Enerji Frekansı | 50/ 60 Hz |
| Enerji Voltajı | 380-415 V |
| Çekilen Güç | 1280 W |
| Çalışma Akımı | 3.2 A |
| Başlangıç Akımı | 4.2 A |
| Ağırlık | 91 kg |
| Yükseklik x Genişlik x Derinlik | 1200X480X400 |
| Metal Aksam Cinsi | Galvaniz |
| Montaj Şekli | Dikili Tip |
| Koruma Sınıfı (Ext/In) | IP55 / IP65 |
| Çalışma Aralığı | 0 °C ... +55 °C |
| Kompressör | Tecumseh |
| Fanlar | EbmPapst |
| İletişim Protokolü: | EtherNet/IP , ModBus TCP, ModBus RTU |
Organize Sanayi Bölgesi
Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
E-posta : info@uludagklima.com